СТИПЕНДІІ ВІД БІБЛІОТЕКИ ЛІНДИ ХОЛЛ (США) (Linda Hall Library)

Шановні науковці, аспіранти, докторанти!

Партнерська організація Linda Hall Library (Канзас-Сіті, Міссурі, США) оголосила про прийом заявок для аспірантів та докторантів на стипендії Linda Hall Library у 2024-2025 році, що включає додаткову можливість для України.

Ці стипендії надають аспірантам, докторантам і незалежним дослідникам фінансову підтримку для вивчення видатних наукових колекцій Бібліотеки. Стипендіати також можуть приймати участь у динамічному інтелектуальному житті разом із експертами та науковцями з інших культурних і освітніх закладів Канзас-Сіті.

Linda Hall Library зберігає майже півмільйона монографій і понад 43 000 назв журналів, що документують історію науки та техніки з 15 століття до сьогодення.

Linda Hall Library також пропонує кілька стипендій. Призначених для певних груп дослідників, закрема:

  • Стипендія «Історія науки та медицини» (у партнерстві з бібліотекою історії та медицини Кленденінга (Clendening History of Medicine Library) в медичному центрі університету Канзасу. Ця стипендія надає один місяць фінансування (3 000 доларів США на місяць) докторанту, дослідження якого спрямоване на вивчення спільних ланок науки та практичної медицини.

Linda Hall Library пропонує стипендії на проживан ня для підтримки досліджень на місці в Канзас-Сіті, а також віртуальні стипендії для науковців, які працюють дистанційно, використовуючи цифрові матеріали бібліотеки. У будь-якому випадку заявники можуть запитувати до чотирьох місяців фінансування за ставкою 3 000 доларів США на місяць для докторантів і 4 200 доларів США на місяць для докторантів.

Детальну інформацію можна подивитись на сайті Linda Hall Library

За будь-якою додатковою інформацією контактуйте безпосередньо з Бібліотекою Лінди Холл за адресою: [email protected]

Кінцевий термін подачі заявок – 19 січня 2024 року.