Спростування недостовірної інформації щодо нібито порушення правил пожежної безпеки

Останнім часом у ЗМІ розповсюджують неправдиву інформацію про те, що ОНМедУ, нібито, порушує правила пожежної безпеки та може бути зачиненим за рішенням суду.

З метою недопущення маніпулювань адміністрація ОНМедУ вважає потрібним повідомити наступне.

ГУ ДСНСУ по ЧС в Одеській області було складено акт перевірки деяких приміщень та будівель ОНМедУ щодо невідповідності умов технічним вимогам пожежної безпеки. Вказаний акт є спірним, оскільки був складений з певними недоліками та порушеннями.

Як стало відомо адміністрації ОНМедУ, Одеським окружним адміністративним судом 04.08.2020 року було ухвалено Рішення про часткове задоволення адміністративного позову ГУ ДСНСУ по ЧС в Одеській області, щодо застосування санкцій до моменту усунення вказаних недоліків, які зазначаються в акті.

Вказане рішення не набрало законної сили, а більшість зауважень, виявлених під час перевірки станом на сьогоднішній день в будівлях та приміщеннях ОНМедУ усунено.

Так, оскільки обговорюване рішення прийняте з порушенням закону, ОНМедУ буде оскаржувати його у встановленому законом порядку. ОНМедУ буде додатково інформувати про подальший розгляд справи в суді.

Вкотре закликаємо працівників ЗМІ та громадськість довіряти тільки надійним джерелам та перевіряти інформацію. Не дозволяйте вводити Вас в оману за допомогою маніпуляцій, розрахованих на юридичну необізнаність.

Принагідно звертаємо увагу, що поширення неправдивої інформації є порушенням ст. 68 Конституції України, відповідно до якої кожен громадянин зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.