Скажемо “НІ” академічному плагіату!

07.12.17 Рада СНТ та Рада ТМВ ОНМедУ в рамках підготовки до щорічної студентської наукової конференції провели науково-практичний семінар під назвою “Скажемо “НІ” академічному плагіату”.

В якості доповідачів семінару виступили професори кафедр та члени адміністрації університету.

Відкривав засідання з власною доповіддю шановний ректор В.М. Запорожан. До відома студентів було донесено не тільки поняття та принципи академічного плагіату (з метою уникнення останніх у науковій роботі молодих науковців), а ще й негативний морально-етичний аспект подібних вчинків. Усі слухачі семінару могли задати ректорові власні питання стосовно тематики засідання та отримати вичерпну відповідь.

Усі присутні заслухали доповідь голови Комісії з запобігання академічного плагіату в наукових та науково-методичних роботах, проф. Вастьянова Р.С. Студентам дали посилання на онлайн-ресурси, за допомогою яких можна перевірити аутохтонність будь-якої наукової публікації.

До виступу долучилися й інші лектори – проф. Годован. В.В., проф. Юшковська О.Г., проф. Марічереда В.Г., які пояснили усі особливості правильного оформлення наукових тез з виключенням факту плагіату та самоплагіату власних робіт.

Не менш головні – юридично-правові питання оформлення тез із коректним збереженням їх унікальності висвітлив проректор університету з науково-педагогічних питань Талалаєв К.О.

Ми впевнені, що колективними зусиллям можливо домогтися, аби в стінах ОНМедУ народжувалася тільки справжня наука, а принцип академічної доброчесності супроводжував кожну публікацію!