Скасування наказу від 12.01.2022 № 06-о «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників університету»

Наказом Одеського національного медичного університету від 11.02.2022 № 79-О скасований наказ ОНМедУ від 12.01.2022 № 06-о «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників університету» у зв’язку з тим, що в оголошенні про проведення конкурсу, яке було розміщено 17 січня 2022 року у газеті «Його величність – пацієнт» та на сайті ОНМедУ, виявлені неточності та технічні помилки в частині кваліфікаційних вимог до претендентів на посади, що суттєво змінюють умови конкурсного відбору. Перелік вакантних посад та дату оголошення на них конкурсного відбору буде визначено в найкоротший термін, після приведення документів у відповідність до чинного законодавства.

Дякуємо за розуміння.