Розпочався дводенний захід AntiCancer Lectorium, присвячений Всесвітньому Дню боротьби з раком

10 лютого розпочався дводенний захід AntiCancer Lectorium, присвячений Всесвітньому Дню боротьби з раком.

Мета цього заходу — об’єднати науковців усіх поколінь та рівнів наукових здобутків Одеського національного медичного університету у вирішенні проблем онкогенезу, ранньої діагностики, лікування та профілактики онкологічних захворювань.

Перший день заходу мав формат круглого столу, проводився в режимі онлайн та був цілком присвячений молодим вченим та їх здобуткам.

Були заслухані дві доповіді: аспіранта кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб та терапії, лікаря-терапевта Чорній Олександра Петровича  «Про CAR T-cell терапію онкологічних захворювань» та Голови Ради товариства молодих вчених, аспіранта кафедри акушерства та гінекології Добровольського Андрія «Сучасний стан ранньої діагностики раку ендометрія». Доповіді викликали жвавий інтерес серед учасників Лекторію, були обрані шляхи взаємодії та кооперації задля подальших наукових пошуків.

Наступним після презентацій, за порядком денним, відбулось засідання Ради товариства молодих вчених ОНМедУ. Онлайн форма проведення дозволила провести цей захід майже у повному складі. Члени Ради отримали можливість вирішити нагальні проблеми та питання. Серед висновків відмічаємо: прийом до лав Ради ТМВ Чорній Олександра, затвердження змін до складу та Плану робіт Ради на поточний рік, деякі зміни щодо соціальних мереж Ради, планування деяких нових наукових заходів для молодих вчених Університету, поточний моніторинг виконання НДР кафедр аспірантами та здобувачами, співпраця із Радою молодих вчених при ООДА щодо створення Інтерактивної карти Рад молодих вчених Одещини, посилення співпраці з Радою молодих вчених при МОН стосовно Реєстру молодих вчених та Реєстру наукових заходів, затвердження ескізів нагрудних відзнак для Ради ТМВ та символіки для урочистого обміну з іншими Радами молодих вчених країни, світу та багато інших питань.

Перший день AntiCancer Lectorium відбувся в атмосфері взаємної поваги, розумінні важливості пандисциплінарної співпраці та під знаком єдності перед усіма можливими перепонами, що можуть виникнути на шляху молодого вченого.

Учасники заходу висловили подяку за організацію Лекторію та з позитивом чекають на настання Другого дня, де отримають можливість заслухати Key-note Lectures від спікерів Одеського національного медичного університету.

P.S. Нагадуємо, що реєстрація на Другий день досі відкрита для усіх бажаючих.