Школа тьюторів в ОНМедУ

На кафедрі симуляційних медичних технологій Одеського національного медичного університету працює школа тьюторів-помічників викладачів. Кафедра переймає досвід  у найкращих іноземних медичних закладах та впроваджує у власний освітній процес. Беззаперечною перевагою цього методу  є система навчання «Рівний-Рівному».

У нашому університеті здобувачі вищої освіти мають можливість виконувати роль тьюторів та допомагати студентам молодших курсів у їхньому навчанні.

Тьютори проводять  групові та індивідуальні заняття, в яких діляться власним досвідом та кращими практиками, що сприяє легше усвідомити складні концепції та запам’ятати матеріал молодшим колегам.

Ця програма корисна не лише для студентів молодших курсів, а й надає можливість старшокурсникам поглибити свої  знання та навички, покращити комунікативні та лідерські  вміння.

Тьютор Любарець Олексій Валерійович зазначає, що завжди мріяв працювати для зміцнення здоров’я своїх співгромадян, тому він почав розвиватися в сфері медичної освіти. А коли отримав пропозицію стати тьютором, то зрозумів, що це його шанс допомогти нашому суспільству. І, не замислюючись,  погодився. Тепер він тьютор і працює з викладачами пліч-о-пліч.

Школа тьюторів допомагає не тільки здобувачам освіти ОНМедУ краще засвоїти та відпрацювати певні практичні навички, а також сертифікованим інструкторам NAEMT проводити тренінги з тактичної медицини для військових.

Серед цивільного населення тьютори проводять просвітницьку роботу щодо надання першої медичної допомоги. Нещодавно вони  відвідали одеський ліцей «Європейський», де провели тренінг, присвячений першій медичній допомозі при зовнішніх кровотечах та діях у випадку раптової зупинки серця.

Долучитися до школи тьюторів можуть усі охочі. Для цього необхідно звернутися до керівника школи, асистента кафедри симуляційних медичних технологій Онищенка В’ячеслава Ігоровича або до старости наукового гуртка кафедри Міндак Анастасіі за телефоном 723-30-39.