Щодо конференцій студентів та молодих вчених

З 2023 року в Одеському національному медичному університеті щорічну Науково-практичну конференцію «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» (для студентів та молодих вчених) буде розподілено на конференцію для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня, що буде наслідувати вище вказану назву та відбудеться в анонсовані дати (27-28 квітня 2023 р.), та Всеукраїнський форум молодих вчених з міжнародною участю під гаслом “Молодь – медицині майбутнього”, який заплановано на 22-23 червня 2023 р.

Конференція для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня у 2023 році передбачатиме урочисте Пленарне засідання, присвячене 95-річчю з дня народження професора Прокопової Людмили Василівни, та секційні засідання, що відбудуться після цього. Другий день буде проведено у форматі відкритого засідання та присвячено перспективам та інноваціям студентської науки, традиційне презентування кращіх доповідей та урочисте вітання переможців конференції.

Нагадуємо, що тези приймаються до 20 лютого та потребують електронної реєстрації. Протягом 2 тижнів пясля закриття прийому тез секретарі відповідних секцій зв`яжуться з науковими керівниками гуртків для підтвердження отримання робіт. А також створять телеграм-канали для доповідачів.

Форум молодих вчених передбачатиме Пленарне засідання з організації молодіжної науки в Україні, секційні засідання за напрямками, майстер-класи та інші тематичні заходи. В разі подачі роботи аспірантом/молодим вченим на студентську конференцію, вона автоматично буде перенаправлена до участі у Всеукраїнському Форумі молодих вчених з міжнародною участю.

З додатковими питаннями щодо:

• Студентської конференції звертатися до голови Ради СНТ ОНМедУ Наталі Будігай, 097 0471750.
  • Форуму молодих вчених – члена Ради ТМВ ОНМедУ Олени Філоненко, 050 6514433.