Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» (для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня), присвячена 95-річчю з дня народження професора Прокопової Людмили Василівни

• 27. 04. 2023

Вельмишановні колеги!
Рада Студентського наукового товариства і Рада Товариства молодих вчених Одеського національного медичного університету запрошують студентів та молодих вчених прийняти участь у роботі Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» (для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня), присвяченій 95-річчю з дня народження професора Прокопової Людмили Василівни, яка відбудеться 27-28 квітня 2023 року в онлайн форматі. Участь у конференції безкоштовна.

Програма конференції:
♦ Круглий стіл, присвячений 95-річчю з дня народження професора Прокопової Л. В.
♦ Секційні засідання
♦ Майстер-класи
♦ Пленарне засідання і нагородження переможців

Форми участі у конференції:
1. Усна доповідь ( доповідь – 7 хв.,обговорення – 3 хв.);
2. Постер (.jpg, .pdf) (5 хв.)
3. Слухач (з публікацією, без публікації)

Секції конференції:
«КРУГЛИЙ СТІЛ», присвячений 95- річчю з дня народження професора Прокопової Л. В.
1. СЕКЦІЯ СУСПІЛЬНИХ І ГУМАНІТАРНИХ НАУК, ФІЛОСОФІЇ, СОЦІАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ ТАМЕНЕДЖМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я
2. СЕКЦІЯ МОРФОЛОГІЧНИХ НАУК
3. СЕКЦІЯ ФІЗІОЛОГІЧНИХ НАУК, МЕДИЧНОЇ БІОЛОГІЇ, БІОФІЗИКИ ТА МЕДИЧНОЇ АПАРАТУРИ
4. СЕКЦІЯ ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ФАРМАЦІЇ
5. СЕКЦІЯ ТЕРАПІЇ ТА СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ
6. СЕКЦІЯ НЕЙРОНАУК
7. СЕКЦІЯ ХІРУРГІЇ 1 (загальна хірургія)
8. СЕКЦІЯ ХІРУРГІЇ 2 (вузькоспеціалізована хірургія),
9. СЕКЦІЯ АКУШЕРСТВА, ГІНЕКОЛОГІЇ ТА УРОЛОГІЇ
10. СЕКЦІЯ ЕПІДЕМІОЛОГІЇ, ІНФЕКЦІЙНИХ, ШКІРНО-ВЕНЕРИЧНИХХВОРОБ ТА ФТИЗІАТРІЇ
11. СЕКЦІЯ ПЕДІАТРІЇ
12. СЕКЦІЯ СТОМАТОЛОГІЇ
13. СЕКЦІЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ, СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ, ВАЛЕОЛОГІЇ ТА ГІГІЄНИ
14.МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА АНГЛОМОВНА СЕКЦІЯ

Вимоги до оформлення тез:
o Шрифт: Times New Roman, 14 пт
o Поля: верхнє – 2 см; нижнє – 2 см; ліве – 2 см; праве – 2 см
o Інтервал – 1.0
o Назва роботи (великими літерами)
o Прізвище та ініціали авторів
o ВНЗ (повністю), місто, країна
o Загальний обсяг тез не повинен перевищувати 30 рядків
o Вирівнювання назви роботи, прізвища та ініціалів автора, закладу – «по центру»; тексту доповіді – «за шириною»

Робочі мови конференції:
Українська, англійська.

Правила прийому робіт:
Для участі у конференції в якості доповідача або слухача з публікацією необхідно зареєструватися та надіслати тези, оформлені відповідно до вимог, з 1 до 20 лютого 2023 р. за посиланням (файл з тезами
прикріплюється в реєстраційній формі); а також надіслати супровідний лист від кафедри за підписом завідувача зі списком студентів, рекомендованих до участі у конференції, та списком студентських наукових робіт, рекомендованих до публікації у збірці, до 20 лютого 2023 р. за посиланням (файл прикріплюється в реєстраційній формі).

Інформлист 2023 УКР
Інформлист 2023 ENG