Ще один університет присвоїв академіку Валерію Запорожану звання Почесного професора

Багатогалузевий та класичний Західноукраїнський національний університет присвоїв ректору ОНМедУ, академіку Валерію Запорожану звання Почесного професора.

Видатний вчений, академік НАМН України, заслужений винахідник, лікарь і педагог, філософ, громадський діяч, ініціатор передових починань, доктор медичних наук, професор Валерій Запорожан є Почесним доктором у 19 зарубіжних університетах. Його високо цінують в світі. Так, Нобелівський лауреат Крістіан Бернард з лекціями приїздив тільки в Одеський національний медичний університет, тому що був вражений ректором закладу як вченим і гуманістом. Адже Валерій Запорожан одним з перших в Україні порушив питання етики у практичній медицині і в наукових дослідженнях, оскільки сучасне суспільство розуміє, що без дотримання принципів гуманізму наука може завдати непоправної шкоди розвитку цивілізації.

У академіка Валерія Запорожана є велика кількість нових ідей і планів, які відзначають в нашій країні, і свідченням тому є рішення Західноукраїнського національного університету присвоїти звання Почесного професора Валерію Запорожану.