Шановні випускники!

Вітаємо вас з успішним закінченням Одеського національного медичного університету!

Шість років тому ви зробили визначальний вибір — служити суспільству. Ви розпочали навчання найскладнішої та благородної професії. Цей шлях не повинен перериватися — доля лікаря вчитися протягом усього життя. У нашому університеті ви отримали якісну вищу медичну освіту. Ця база включає не тільки теоретичні знання та практичні навички, а й морально-етичні принципи, яких кожний з вас повинен дотримуватися. Незабаром ви принесете клятву Гіппократа — будьте вірними їй до останнього дня в професії.

Більшість з вас стануть практиками, хтось присвятить себе науці. Який би вибір ви не зробили, будьте кращими у своїй справі.

Україна гостро потребує висококласних лікарів і вчених. За вами майбутнє охорони здоров’я та медицини, за вами відповідальність за те, яким це майбутнє буде. Вам, сьогоднішнім випускникам, примножувати минулі успіхи, зберігати традиції, накопичувати знання і передавати їх наступним поколінням.

Ми проводжаємо вас у професію з гордістю і сумом. За ці шість років ви стали частиною великої родини і назавжди вписали свої імена в славну історію Одеського національного медичного університету. Багато в чому завдяки випускникам Одеський університет користується міжнародним авторитетом. Ваші колеги працюють у всіх куточках світу і прославляють наш університет далеко за межами України. Де б не працювали ви, завжди пам’ятайте про Альма-матер і про людей, які привели вас у професію.

Ви обрали складний шлях. Бажаємо вам пройти його з гідністю. Ми, лікарі, супроводжуємо людину від моменту приходу в цей світ і до останнього її подиху. Наша робота пов’язана зі стресом і страхом за тисячі життів. Як нагороду вона дарує нам непідробне відчуття щастя за порятунок інших.

Шановні випускники, нехай у вашій нелегкій праці вас супроводжує удача. Не припиняйте вчитися, ніколи не зупиняйтеся в професійному зростанні. Будьте щасливі й здорові. Віддавайте себе професії без залишку, і ви отримаєте натомість сповна. В добру путь!

З повагою,

В. о. ректора ОНМедУ Руслан Вастьянов, голова Вченої ради ОНМедУ Валерій Запорожан