Шановні студенти та викладачі! Нагадуємо, що в 2019 році Одеський національний медичний університет святкує ювілей – свій 100-й випуск!

Студентське самоврядування продовжує працювати над проектом “100 видатних випускників”! Оргокомітетом було прийнято рішення, що список видатних випускників складатимуть:
33 особи – випускники, що вели активну наукову діяльність в ОНМедУ;
33 особи – лікарі, які є провідними спеціалістами у сфері охорони здоров’я;
33 особи – видатні історичні постаті нашого університету.
Остання 100 людина – це найвидатніший та найталановитіший випускник Одеського національного медичного університету.

Таким чином, за 100 днів до випуcкного вечора кожного дня ми публікуватимемо цікаві данні про найкращих представників нашого університету, аби ви мали змогу познайомитися з цими талановитими людьми, пишатися тим, що навчаєтеся у тому ж вищому навчальному закладі, як і вони, та у майбутньому прагнути досягти їх висот.

Якщо ви маєте цікаві ідеї чи пропозиції щодо особистості, яку хочете побачити в нашому проекті, звертайтесь за телефонами:
+38 067 147 51 18 – Старенко Анастасія;
+38 097 057 34 45 – Бєлкіна Олександра,
або надсилайте листи на електронну адресу: