Початок нового року-початок перетворень в університеті!

• Враховуючи звернення студентів та зауваження перевіряючих по якості життя студентів, був оголошений тендер на виконання капітального ремонту гуртожитку.
  • Розглянуті пропозиції завідувачів кафедр з приводу закупок необхідних для плідної роботи, які були відмінені рейдерами. Оголошені тендери на поставку того обладнання, яке життєво необхідне для виконання навчальних програм.
  • Працюємо над підписанням мирових угод, завдяки чому було зекономлено кошти на пенях та штрафах за обладнання, на котре в супереч українському законодавству, не були підписані договори, при тому, що процедури публічних закупівель були завершені.

Таким чином ми зняли проблеми для університету: судові тяжби та витрати по судовим рішенням.