Шановні співробітники Одеського національного медичного університету та студенти!

Від щирого серця вітаємо вас, людей, які присвятили себе турботі про життя і здоров’я громадян нашої держави, з професійним святом — Днем медичного працівника!

І перш ніж висловити найщиріші побажання, хочемо подякувати вам за підтримку і розуміння тієї ситуації, яка вже майже рік відбувається в нашому університеті, за те, що ви стояли пліч-о-пліч під час кількох спроб рейдерського захоплення будівлі ректорату, брали участь у мирних заходах біля Одеської обласної державної адміністрації, МОЗ, Кабінету Міністрів України, посольства США в Україні, Одеського обласного управління Державного казначейства України з метою зберегти нашу Alma mater, змусити посадовців виконати рішення судів і виплатити всім нам зароблені за п’ять місяців кошти. Ми дякуємо вам і пишаємося вами! Ви не лише медики, а й борці! Ми разом долаємо складнощі та перешкоди, відстоюємо своє право на роботу і навчання, захищаємо статус Одеського національного медичного університету як провідного навчального закладу, яким може пишатися вся Україна. Ми боролися і будемо завжди боротися за свою Alma mater і майбутнє українців! Адже без висококваліфікованих медиків неможливе здорове майбутнє України!

Нехай любов і щастя наповнюють кожний ваш день, а праця на благо людей приносить задоволення і радість.

Успіхів вам і високих результатів, благополуччя, здоров’я і щастя вашим родинам!

Адміністрація та профспілковий комітет ОНМедУ