21 вересня — День фармацевтичного працівника України

Шановні представники фармацевтичної спільноти нашої країни: студенти, освітяни, науковці, виробники, представники аптечних мереж, контрольно-аналітичних закладів, дистрибуції!

Прийміть щирі побажання з нагоди професійного свята —  Дня фармацевтичного працівника України!

За кожним професійним святом стоять люди та роки наполегливої праці, сумлінних пошуків і визначних досягнень.

Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія —  брати участь у збереженні та зміцненні здоров’я українців. Ваша відданість справі, фаховий досвід, глибокі знання і динамізм завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей та милосердям.

Під час війни фармацевтична галузь мужньо долає всі проблеми, пов’язані з руйнуванням складів з препаратами, багатьох аптек по всій країні, окупацію територій, де вони знаходяться. Попри все це фармацевтичний ринок вистояв і продовжує працювати в кризових умовах, забезпечуючи військових і цивільне населення необхідними препаратами.

Складна ситуація не стала на шляху розвитку фармацевтичної галузі. Ви  стійкі до викликів та не втрачаєте оптимізму!

Оптимізується і  підготовка майбутніх спеціалістів. Міністерство охорони здоров’я України розробляє нову концепцію, яка дозволить якісно змінити поточний стан справ і привести українську фармацевтичну освіту до найсучасніших стандартів. Планується вже наступного навчального року поступово перейти до дуальної форми навчання за спеціалізацією «Фармація, промислова фармація»,  напрацювати зміни до відповідного стандарту вищої освіти магістерського рівня.

Впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться забезпечити медичну систему висококваліфікованими фармацевтами, створити можливості для їх розвитку та отримання сучасних знань.

Шановні колеги, бажаю Вам плідної роботи та натхнення, а вам, шановні студенти — завжди знаходити відповіді на найскладніші питання й бачити нові горизонти.

Нехай життя дарує вам спокій та добробут, тепло і щастя в домівках! Зі святом,  дорогі фармацевти!

Ректор ОНМедУ академік Валерій Запорожан