Ректор ОНМедУ, академік Валерій Запорожан про міжнародну конференцію з перинатальної та репродуктивної медицини

Найновіші європейські досягненні в галузі акушерства і гінекології увійшли в програму міжнародної конференції з перинатальної та репродуктивної медицини. Одеський національний медичний університет виступив співорганізатором заходу. Конференція присвячена пам’яті видатного лікаря, вченого, професора нашого університету Олександра Олексійовича Зелінського. «Одесити пам’ятають і ставляться з великою повагою до професора Зелінського. Він залишив після себе велику школу акушерів і гінекологів, і сьогодні ми віддаємо данину пам’яті цій видатній людині», — сказав ректор ОНМедУ, президент Асоціації акушерів-гінекологів, член Президії Європейської Асоціації акушерів-гінекологів, академік Валерій Запорожан.