Стосовно рівня вакцинації від COVID-19 науково-педагогічних працівників ОНМедУ

Станом на 10 годину 24.09.2021 в ОНМедУ було вакциновано 84,8 % осіб, з них: працівників –  81,5 %, науково-педагогічних працівників – 87,8 %,  здобувачів вищої освіти – 85,0 %.

В ОНМедУ забезпечують провадження освітнього процесу 1200 науково-педагогічних працівників. Станом на 11 годину 27.09.2021 вакциновано 1102 науково-педагогічних працівника, що складає 91,8 відсотка.

На території ОНМедУ та на базах клінічних кафедр постійно працюють три пункти вакцинації, де за попередніми підрахунками станом на 27.09.2021 записалися та мають пройти вакцинацію не менше 280 осіб з числа працівників,  науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.

З метою активізації вакцинації та поширення інформації щодо вакцинації від COVID-19 провідними фахівцями ОНМедУ протягом трьох останніх місяців проведено публічні виступи у засобах масової інформації. Відповідні виступи провідних фахівців розміщено на офіційному вебсайті ОНМедУ.

З метою встановлення кількості вакцинованих осіб в ОНМедУ проводиться опитування науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти, результати якого оприлюднюються на офіційному вебсайті Університету.

Інформаційна кампанія щодо вакцинації від COVID-19 працівників,  науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти в ОНМедУ триває.