Проведено перший етап конкурсу «Кращий студент України»

28 грудня було  проведено університетський етап конкурсу «Кращий студент України». Представляємо обрану учасницю в номінації «Кращий студент-дизайнер» — Адаліну Козьму, студентку 5-го курсу. Адаліна займається мистецтвом вже давно, ще з дитинства. За цей час її роботи встигли побувати навіть у США! Серед досягнень дизайнерки успішне ведення власного марафону з саморозвитку, для якого, зокрема, стали в нагоді її творчі навички. Адаліна вперше бере участь у конкурсі «Кращий студент України». Велике бажання розвиватися не тільки у галузі медицини, а й творчому напрямку привело її до перемоги. У Адаліни дуже цікаві роботи, якщо об’єднати її різноманітні техніки з графічним дизайном, то може вийти дещо дуже цікаве і перспективне для майбутнього творчого розвитку.

Ми бажаємо Адаліні успіхів і дякуємо всім, хто зацікавився конкурсом.