Проведення підсумкової атестації випускниками фармацевтичного факультету заочної форми навчання

З 30 січня по 7 лютого 2023 року в Одеському національному медичному університеті проходила підсумкова атестація здобувачів вищої освіти фармацевтичного факультету заочної форми навчання з використанням дистанційних технологій.

Голова екзаменаційної комісії – начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області Валерія ЛЯШЕНКО-ЩЕРБАКОВА відзначила високий рівень робіт, що відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація».

Як повідомила декан фармацевтичного факультету професор Ліана УНГУРЯН, до захисту кваліфікаційних (магістерських) робіт були допущені всі 65 студентів заочної форми навчання фармацевтичного факультету. Слід зазначити, що всі випускні роботи пройшли апробацію на студентських наукових конференціях, а за результатами досліджень деякі студенти опублікували статті у фахових періодичних виданнях.

Атестаційна комісія  на чолі з головою та завідувачами кафедр фармацевтичного напрямку: фармацевтичної хімії, організації та економіки фармації, технології ліків, фармакології та фармакогнозії, загальної фармації з курсом клінічної фармакології за результатами  захисту кваліфікаційних (магістерських) робіт  здобувачами відзначили належний рівень готовності випускників до професійної роботи.