Протягом карантину кафедра педіатрії № 1 навчатиме студентів дистанційно в online-режимі

В період карантину кафедра педіатрії № 1 ОНМедУ навчатиме студентів дистанційно в режимі online, повідомив завідувач кафедри, професор Микола Аряєв. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів і МОЗ, всі виші України переходять на різні форми дистанційного навчання до 3-го квітня.

Кафедра навчатиме студентів за допомогою програми Zoom. Викладачі зможуть спілкуватися усно та письмово зі студентами, демонструвати презентації або іншій навчальний матеріал, надавати тестові завдання або тематичні задачі. Відповідно студенти можуть надіслати запитання з теми заняття та отримати відповіді.

Як повідомив Микола Аряєв, до запровадження карантину кафедра готувала відповідні методики для Асоціації лікарів-педіатрів і неонатологів. В рамках післядипломної підготовки кафедра по суботах, в позаурочний час, проводила дистанційні уроки, вебінари, майстер-класи, тренінги з великою кількістю лікарів. По-друге, за допомогою Zoom студенти готувалися до складання «КРОК».

«Завдяки цим двом напрямкам роботи ми отримали навички комунікативного спілкування з великою кількістю людей, що стало потрібним для вирішення сьогоднішнього завдання в зв’язку з карантином. Наші викладачі адаптували програму Zoom для дистанційного навчання студентів. У суботу, 14 березня, було проведено апробацію: під’єднали до системи всіх потенційних студентів кафедри, пояснили їм структуру і процес занять. При тестуванні ми переконалися, що система працює, й 16 березня провели майже з двомастами студентами одночасно перший повноцінний навчальний день в online-режимі. Явка студентів була практично стовідсотковою, і така форма навчання у них викликала великий інтерес», — наголосив Микола Аряєв.