Прощання з Десятським Валерієм Володимировичем

Дорогі колеги!

З величезним сумом повідомляємо, що сьогодні 31 жовтня пішов з жіття Десятський Валерій Володимирович.Кандидат медичних наук, доцент. З 1981 року працював в університеті на кафедрі оперативної хірургії і топографічної анатомії, потім на кафедрі симуляційної медицини і анатомії людини.
У 1975-1981 рр. навчався в Одеському медичному інституті ім.М.І.Пирогова, який закінчив з червоним дипломом. Створив прекрасну медичну сім’ю, виростив чудову доньку Олену. Чудовий фахівець, його любили і поважали студенти та колеги. Валерій Володимирович завжди з радістю ділився знаннями, був хорошим наставником молоді, безвідмовно брався за нові навчальні проекти. Багато років працював в Приймальної комісії університету.

Найкращі спогади зберігають колеги Валерія Володимировича – розумного, веселого, готового підтримати в будь-якій ситуації, вдалим жартом розрядити напружену обстановку. Важка, тривала хвороба забрала в нього багато сил і енергії, але Валерій Володимирович не сумував, боровся і працював! Співробітники кафедри нормальної і патологічної клінічної анатомії щиро сумують і співчувають важкої втрати близьким та близьким Валерія Володимировича Десятського. Вічна пам’ять!

Прощання з Валерієм Володимировичем Десятським відбудеться 2 листопада, в понеділок, о 11.00 на “Таїровському кладовищі”.