Другий день роботи XII Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні медичні технології в педіатричній науці, практиці, сімейній медицині та освіті», присвяченої пам’яті видатного вітчизняного вченого, педіатра і нашого вчителя академіка Б.Я.Резніка

Сьогодні завершився другий день роботи XII Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні медичні технології в педіатричній науці, практиці, сімейній медицині та освіті», присвяченої пам’яті видатного вітчизняного вченого, педіатра і нашого вчителя академіка Б.Я.Резніка.

Відкрив конференцію чл.-кор. НАМН України, д.мед.н., професор Аряєв М.Л. С побажаннями плідної праці виступили Головний міський педіатр м. Одеси Луньова Ганна Петрівна і проректор з міжнародної та наукової роботи Марічереда Валерія Геннадіївна.

З привітанням та історичним екскурсом про значення ролі академіка Б.Я.Резніка для сучасної вітчизняної педіатрії виступив чл.-кор. НАМН України, професор Волосовець О.П.

Цього року конференція як завжди проходить з Міжнародною участю. У ній бере участь група дослідників з Державного університету медицини і фармації імені Н. Тестеміціан на чолі з провідним фахівцем і керівником педіатричної служби Молдови професором Нінель Ревенко.

За два дні в конференції прийняли участь понад 950 учасників з усіх куточків України. Конференція проходила  в «online» режимі. З доповідями виступили провідні фахівці в галузі педіатрії професори:  Аряєв М.Л., Абатуров О.Є., Бєлоусова О.Ю., Васецька Н.В., Величко В.І., Волянський А.Ю., Гончарук С.Ф., Зубаренко В.О., Квашніна Л.В., Кирилова Л.Г., Котова Н.В., Крамарьов С.О., Крючко Т.О., Кирилова Н.Г., Леженко Г.О., Марушко Ю.В.,  Няньковський С.Л.., Похилько В.І., Пухлик С.М, Сорокман Т.В., Старець О.О., Уманець Т.Р., ХайтовичМ.А.,  Шадрін О.Г., Яблонь О.С. та інші, які охопили найсучасніші проблеми і питання педіатрії, педіатричної фармакології, діагностики та лікування хвороб дитячого віку, вакцинації, медичної педагогіки, тощо.

Конференція завершилася дискусією та прийняттям резолюції і побажаннями здоров’я та зустрічі у наступному році у звичайному режимі з можливістю більшого спілкування між фахівцями.