Професор В.В. БАБІЄНКО нагороджений Орденом Ярослава Мудрого

Нещодавно завкафедри гігієни та медичної екології д. м. н., професор В.В. Бабієнко рішенням Президії ГО НАН  ВО України був удостоєний ордена Ярослава Мудрого «за досягнення в освіті та науці».

Цим орденом нагороджуються за видатні заслуги перед Україною в галузі  державного будівництва, зміцнення міжнародного авторитету України, розвиток економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, за громадську діяльність.

В особі Володимира Володимировича поєднується його багатогранна наукова і педагогічна діяльність з досягненнями в галузі культури і мистецтва.

Серед його нагород — почесна відзнака та грамота Одеської обласної ради «за багаторічну сумлінну працю, забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку Одещини, вагомі досягнення  в професійній діяльності».

Заслужений діяч науки і техніки, заслужений художник України, автор багатьох підручників та навчальних посібників, а також живописних і літературних творів, художніх книжок.

Отож вітаємо Володимира Володимировича з високою нагородою і бажаємо йому здоров’я, енергії та натхнення і в науці, і в мистецтві!