Про роботу філії кафедри акушерства та гінекології ОНМедУ у Миколаєві

У 2023-му виповниться 30 років від початку роботи у Миколаєві філії кафедри акушерства та гінекології Одеського національного медичного університету, нині Миколаївської клінічної бази. І всі ці роки її керівником є асистент кафедри, доцент, кандидат медичних наук, голова місцевого відділення ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» Віктор Малюк.

Як працювалося миколаївським лікарям під постійними ракетними обстрілами, про навчання інтернів і нові міжнародні проекти, про допомогу колегам від ОНМедУ та справжній героїзм медиків, що прикривали своїми тілами матусь та новонароджених від уламків ворожих снарядів, а ще про те, що дива трапляються навіть у найтемніші часи, коли поруч люди-ангели у білих халатах – розповість Віктор Вікторович Малюк.