Привітання з прийдешнім 2024 роком від ректора ОНМедУ

Шановні студенти, інтерни, аспіранти, викладачі і співробітники, лікарі Університетської клініки та Багатопрофільного центру Одеського національного медичного університету!

Від щирого серця вітаю вас з прийдешнім  новим 2024  роком!

Ми перебуваємо зараз у нелегкому періоді, і я хотів би закликати всіх до єдності та солідарності. Незважаючи на випробування, з якими ми стикаємося під час війни, хочу наголосити, що наша воля та прагнення до незалежності — незламні.

З нагоди Нового року я хочу побажати вам усім великих успіхів у навчанні та роботі. Нехай надія, злагода та здоров’я супроводжують вас протягом усього вашого життя.

Я вірю у вас, у вашу здатність подолати будь-які перешкоди. Залишайтесь сильними, розумними та співчутливими один до одного. Разом ми зможемо подолати будь-які труднощі та побудувати краще майбутнє для нашого університетського співтовариства.

Зичу вам щасливих свят, щедрого Нового року та міцного здоров’я. Бережіть себе та своїх близьких.

З повагою,
ваш Валерій Запорожан