39-та Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра — День студента 2023»: нагороди ОНМедУ

Наприкінці 2023 року в Україні на онлайн платформі відбулась 39-та Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра — День студента 2023».

Для освітянської спільноти — це майданчик для презентацій українських закладів освіти, проведення семінарів та круглих столів із питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва, презентації освітніх та наукових інноваційних технологій.

Кожного року виставка збирає викладачів, науковців, студентів і роботодавців не тільки нашої країни, а й з усього світу.

Одеський національний медичний університет ознайомив учасників заходу зі своїми досягненнями, можливостями та новими проєктами. У рамках виставки прийняв участь у конкурсах, за результатами яких був відзначений Почесним званням «Лідер міжнародної діяльності» та нагороджений дипломом Гран-прі у номінації «Інноваційна діяльність з упровадження організаційно-педагогічних процесів у закладах освіти».