Привітання ректора ОНМедУ Валерія Запорожана з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу нації до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Відповідальна справа бібліотекаря відкриває нам шлях до книги — джерела споконвічної мудрості та знань! Задовольняючи наукові і культурні потреби працівників нашого вишу та студентства, бібліотекар забезпечує нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяє піднесенню інтелектуального рівня університетської спільноти.

При цьому бібліотекар — це вартовий знань, це людина, що опікується збереженням культурних, технологічних та історичних здобутків людської цивілізації.

Під час складних карантинних умов 2020−2021 років саме Ви змогли повністю змінити свою роботу в формат віддалених послуг для підтримання навчального та науково-дослідницьких процесів нашого університету.

Ви — наш надійний флагман в морі актуальної науково-медичної інформації.

Висловлюю вам вдячність за наполегливу працю, відповідальність, надійність і вірність обраному фаху, багатогранну благородну діяльність, активну громадську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність у нелегкій почесній справі.

Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди в ваших сім’ях. Енергії вам і творчої наснаги, подальших успіхів у вашій благородній просвітницькій справі на благо розвитку Одеського національного медичного університету!