Презентація проєкту «МРІЯ» StopRussiaChannel MRIYA в ОНМедУ

В Одеському національному медичному університеті на платформі ZOOM відбулась презентація проєкту «МРІЯ» StopRussiaChannel MRIYA.

Представниця Департаменту кіберполіції Національної поліції України Інна Хлівна розповіла студентам закладу про ідею, цілі та можливості проєкту.

Екосистема «МРІЯ» створена для об’єднання проєктів, які розроблені Кіберполіцією України та волонтерами. Ключова ідея проєкту була втілена у порталі stopdrugs, який об’єднав проактивних громадян у напрямку боротьби з телеграм-каналами, що забезпечували продаж та розповсюдження наркотиків в мережі Інтернет.

Переосмислення проєкту відбулося через декілька днів після відкритого вторгнення 24.02.2022 російських військ на територію України. Стало зрозуміло, що війна, розв’язана проти України, здійснюється, у тому числі, в медіа просторі.

Стала нагальною необхідність підтримувати наших військових, простих громадян, а також протидіяти кремлівським медіа-пропагандистам та поширювати правдиву інформацію в мережі. Тому бот stopdrugs було переформатовано та розгорнуто роботу на протидію фейковим та проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

Розробники та ідейні натхненники проєкту «МРІЯ» з Кіберполіції України, а також велика кількість небайдужих громадян перетворили цей проєкт у найбільшу спільноту протидії російським окупантам в медіа-просторі.

Інформаційна війна триває, і кожний за допомогою проєкту «МРІЯ» може стати цифровим солдатом.