Онлайн лекція  присвячена дню Пам’яток Історії та Культури України

18 квітня Бібліотека ОНМедУ спільно с кафедрою Суспільних наук провела з студентами групи ВК108  першого курсу 1,2 мед факультету  цікаву онлайн лекцію  присвячену дню Пам’яток Історії та Культури України. Захід проходив у вигляді бесіди про історію виникнення Дня Пам’яток Історії та Культури України, про культурну спадщину рідної держави, яку наразі так неймовірно хоробро боронять наші захисники та захисниці.

Після цікавої лекції, що її було зроблено викладачем кафедри Бондаренком Д. Я., окрема увага була приділена віртуальній презентації видатних історичних міст та архітектурних споруд в Україні. Студенти приймали активну участь в обговоренні, та ділилися спогадами про відвідування цих міст до повномасштабного вторгнення росії на територію України. Деякі міста,  нажаль,  на даний час є тимчасово окупованими, але ми обов’язково їх повернемо та відвідуємо після нашої Перемоги.