Презентація кафедри Симуляційних медичних технологій ОНМедУ

Кафедра симуляційних медичних технологій була створена в 2014 році. На сьогодні на кафедрі працює 16 викладачів, та викладається 11 дисциплін. У нас навчаються студенти 2, 3, 4, 5 та 6 курсів, лікарі-інтерни та лікарі-курсанти. Крім того, починаючи з 26 лютого 2022 року за підтримки Литовського університету наук про здоров’я на кафедрі постійно проводяться тренінги з тактичної медичної допомоги пораненим.

Тренінги у нас пройшли декілька тисяч комбатантів та поліціантів, курсанти військової академії, студенти нашого університету. Протягом 2022 року кафедра стала асоційованим освітнім партнером Комітету з невідкладної медичної допомоги постраждалим Сполучених Штатів Америки.

В січні  2023 року кафедра стала офіційною базою Національного агентства техніків екстреної медичної допомоги США (NAEMT) та підготовила 20 інструкторів з курсу ТССС(тактична допомога постраждалим комбатантам).