Ця презентація добровольчого шпиталю в обласній лікарні викликала неабиякий інтерес одеських медійників. Телерадіокомпанія “Южная волна” повідомила, що на захід до лікарні “з’їхалася велика кількість лікарів, що працюють не тільки в стінах міських лікарень, але й представники районних і сільських медзакладів”.

“Ніхто так не сприяє встановленню миру на українській землі, як ті, хто лікує та зцілює, – цитують Друзенка “Новости Одессы”. – Там, де свистять кулі й рвуться снаряди, потреба у лікарях, медичних сестрах, санітарах надзвичайна”.

Одеський “7 телеканал” головну увагу приділив намаганням ПДМШ урівняти у правах лікарів-добровольців, що працюють в зоні АТО, з військовими медиками.

Сьогодні в Одеському національному медичному університеті Геннадій Друзенко презентував шпиталь двічі: спочатку на розширеній вченій раді закладу для близько сотні представників його професорсько-викладацького складу, а потім для такої ж кількості студентів шостого курсу.

Під час презентації на вченій раді Друзенко вручив від імені ПДМШ золотий скальпель “Честь і Шана” ветерану добровольчого шпиталю хірургу Олександру Ткаченку – професору ОНМедУ, нещодавно нагородженому почесним званням “Заслужений лікар України”.

Також відбулися переговори з керівництвом університету про подальшу співпрацю з ПДМШ.