Пішов з життя Володимир Степанович Басюк

14 червня на 66-му році життя перестало битися серце асистента кафедри медицини катастроф та військової медицини полковника медичної служби Басюка Володимира Степановича.

В Одеському національному медичному університеті Володимир Степанович працював з 1993 року. За час викладацької діяльності зарекомендував себе як сумлінний та досвідчений педагог, зразковий офіцер, гарний вихователь та керівник багатьох військово-патріотичних проектів університету, активно приймав участь у суспільній та видавничій діяльності. Працюючи на посаді асистента кафедри медицини катастроф та військової медицини, Володимир Степанович Басюк докладав багато зусиль по вдосконаленню підготовки офіцерів запасу медичної служби для нашої держави, мав авторитет серед співробітників університету, кафедри та студентів. Свій професійний та викладацький досвід Володимир Степанович постійно використовував для вирішення завдань в повсякденній діяльності кафедри. Тривалий час старанно та сумлінно виконував обов’язки вихователя студентського гуртожитка № 3.

Володимир Степанович Басюк був чесною людиною, чуйним товаришем, він любив і шанував Батьківщину.

Співробітники університету, кафедри медицини катастроф і військової медицини і студенти, його друзі і колеги висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким Володимира Степановича.

Пам’ять про Володимира Степановича назавжди залишиться в наших серцях!

Прощания відбудеться 16 червня о 9-й годині за адресою: Валіховський провулок, (кафедра судової медицини).