Пішов з життя Микола Васильович Міщенко

Колектив Одеського національного медичного університету  і КНП «МКЛ № 1» ОМР  з глибоким сумом сповіщають, що на 71-му році пішов з життя доктор медичних наук, професор, завідувач ендоскопічного відділення КНП “МКЛ № 1” ОМР Микола Васильович Міщенко.

Микола Васильович Міщенко народився в 1951 році. У 1978 році з відзнакою закінчив Одеський медичний інститут ім. М. І. Пирогова за фахом «Лікувальна справа». З 1988 до 1999 року — асистент кафедри хірургічних хвороб педіатричного та стоматологічного факультетів ОДМУ. В 1992 році захистив дисертацію на звання кандидата медичних наук зі спеціальності  «Хірургія». З 1999 року — доцент кафедри госпітальної хірургії та хірургії стоматологічного факультету ОДМУ. В 2004 році захистив докторську дисертацію «Обґрунтування ролі та місця лапароскопії в діагностиці і лікуванні гострих хірургічних захворювань та травм живота» зі спеціальності «Хірургія». У 2006–2007 роках тимчасово виконував обов’язки завідувача кафедри госпітальної хірургії та хірургії стоматологічного факультету ОНМедУ. Водночас Микола Васильович Міщенко працював завідувачем ендоскопічного кабінету, а потім ендоскопічного відділення МКЛ № 1
м. Одеси.

Педагогічний стаж Миколи Васильовича 25 років (весь період в Одеському медичному інституті ім. М. І. Пирогова, ОДМУ та ОНМедУ), загальний лікарський стаж — 42 роки.

За своє життя Микола Васильович Міщенко опублікував 102 наукові праці, з них 88 наукового, 14 — навчально-методичного характеру, 8 Патентів України, 1 нововведення, 1 інформаційний лист.

Микола Васильович користувався великим авторитетом у колег, був чуйним та доброзичливим. Завжди приходив на допомогу і надавав підтримку всім, хто цього потребував, повсякчас прагнув виконувати свої обов’язки на високому професійному рівні.

Співробітники університету та МКЛ № 1 високо цінували Миколу Васильовича за професіоналізм, ділові якості, а родичі — за доброту й опіку. Світла Пам’ять про Миколу Васильовича Міщенко залишиться в серцях усіх тих, хто його знав!

Громадянська панахида відбудеться 27 березня 2022 року о 10.00 на території лікарні за адресою: вул. М’ясоїдівська, 32, у будівлі «К» (патологоанатомічне відділення). Поховання відбудеться на Таїровському кладовищі м. Одеси.