Підводимо підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інфекційні хвороби», яка проходила 03-05.05.18 на кафедрі інфекційних хвороб Одеського національного медичного університету!

В Олімпіаді взяли участь 37 студентів з 13 медичних ВНЗ України!

Оцінювало учасників журі у складі:

• доктор медичних наук, професор Чабан Т.В. (Одеський національний медичний університет);
  • доктор медичних наук, професор Голубовська О.А. (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця);
  • доктор медичних наук, професор Чемич М.Д. (Сумський державний університет).

Всі студенти показали високий рівень теоретичної та практичної підготовки!

У цікавій і чесній боротьбі визначені переможці Олімпіади:

• I місце – Салата Тетяна (ОНМедУ),
  • II місце – Ряба Ольга (НМУ),  Саєнко Олександр (СумДУ),  Козюн Дмитро (ВНМУ),
  • III місце – Демчишин Ярослав (ВНМУ), Дун Анастасія (ОНМедУ),  Яремків Надія (ІФНМУ)

Почесні нагороди кращим учасникам олімпіади вручали: проректор з науково-педагогічної роботи ОНМедУ, професор Марічереда В.Г., завідувач кафедри інфекційних хвороб ОНМедУ, професор Чабан Т.В.  та заступник голови правління ГО «Клуб «Життя плюс» Григор’єв А.А.

ВІТАЄМО переможців та їх керівників!

Кафедра інфекційних хвороб ОНМедУ дякує ГО «Клуб взаємодопомоги «Життя плюс» та стоматологічній клініці GRANDDENT за спонсорську підтримку в проведені Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інфекційні хвороби»! З вашою допомогою ми зробили Олімпіаду яскравою, а переможці отримали гідні призи!!!