Підведено підсумки участі здобувачів освіти другого (магістерського ) рівня та молодих вчених ОНМедУ у Хакатоні за програмою Hei4Future.

15 та 16 травня 2023 року спільнота молодих науковців та здобувачів освіти другого рівня прийняли участь у Хакатоні англійською мовою. У перший день стартувало 10 команд з учасниками з різних країн Євросоюзу. Україну представляв Одеський національний медичний університет. Від нашого університету до заходу доєдналося 3 команди.

Організаторами Хакатону було обрано напрямки підготовки проєктів, що повинні були відповідати вимогам стартапів.

На етапі презентації зустрілися лише 5 команд.

Від Одеського національного медичного університету було презентовано наступні стартапи:

Команда 1_Endorphins (лідер групи – Андрій Добровольський): “Tactile “eyes”

Команда 2_White crow (лідер групи – Олександр Чорній): “Smart city for older people. Better to socializition”.

Команда 3_Techsym (лідер групи – Ая Ксаір): “Application to facilitate the communication btw immigrants patients and physicians)”.

Роботи учасників оцінювалися за трьома номінаціями: “проєкт з найбільшим інтузіазмом”, “найкраший імпакт-проєкт” та “найбільш перспективний проєкт”.

Ідею Команди 1_ Endorphins було відзначено як “найбільш перспективний проєкт”.

Висловлюємо подяку усім учасникам від університету та переможцям!