Підсумкова атестація випускників фармацевтичного факультету

В Одеському національному медичному університеті  з 5 по 9 червня 2023 року проходила підсумкова атестація здобувачів ступеня вищої освіти Магістр за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація фармацевтичного та міжнародного факультетів з використанням дистанційних технологій.  Підсумкова атестація здобувачів проходила у вигляді захисту кваліфікаційної роботи на українською та англійською мовами.

Голова екзаменаційної комісії – начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області Валерія ЛЯШЕНКО-ЩЕРБАКОВА відзначила належний рівень робіт, що відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційних характеристик за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація та готовність випускників до професійної роботи.

Як повідомила декан фармацевтичного факультету професор Ліана УНГУРЯН, до атестації були допущені випускників фармацевтичного міжнародного факультетів. Слід зазначити, що всі випускні роботи пройшли апробацію на студентських наукових конференціях, а також за результатами досліджень деякі студенти опублікували статті у фахових періодичних виданнях.