Під Офісом президента медичні працівники, викладачі та студенти вимагають відставки Супрун

Сьогодні під Офісом президента представники медичної спільноти України влаштували масштабний мітинг з закликом якомога скоріше звільнити в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.

В акції прийняли участь працівники лікарень та інших медичних закладів, викладачі та студенти медичних ВУЗів.

«Численний Мітинг сьогодні організувала вся медичне Спільнота біля будівлі Президента на вул. Банковій, за якнайшвидше звільнення В.О. міністра охорони здоров’я Супрун! … Люди приїхали з різних куточків нашої країни лише з однією вимогою, до Нами обраного Президента України Володимира Зеленського, звільнення Супрун !!! … І наш Університет був теж в числі мітингарів!!!», – пише у себе на сторінці в Facebook професор, завідувач кафедри анестезіологіїї, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою Одеського національного мед університету Олег Тарабарін.

Студенти ОНМедУ окрім відставки також вимагали від Супрун повернути вкрадені стипендії.

На мітингу були чутні крики “Супрун, геть” та “Супрун, ганьба”.

Нагадаємо, що вже більше року Супрун всупереч діючому законодавству та рішенням судів намагається взяти під контроль Одеський медуніверситет. Після того, як викладацький колектив відмовився прийняти ставленика Супрун в якості свого керівника, в.о. міністра вдалася до фінансового тиску і відмовилася підписувати кошторис ОНМедУ на 2019 рік. Через це викладачам не виплачувалась заробітна плата, а студентам – стипендії, накопичились комунальні борги, виник ризик відключенні світла в клініках університету, де лікуються пацієнти.

Н ещодавно колектив ОНМедУ звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням втрутитися в ситуацію і захистити один з найстаріших навчальних закладів України.