Перше засідання Спеціалізованої Вченої ради Д 41.600.02 в оновленому складі

21 грудня в стінах Одеського національного медичного університету урочисто відбулось перше в цьому році засідання Спеціалізованої Вченої ради Д 41.600.02 в оновленому складі.

Засідання проводилось під головуванням д.мед.н., професора Рожковської Наталі Миколаївни в змішаному очно-дистанційному форматі в режимі реального часу. Серед присутніх членів ради були шановні професори Одеського національного медичного університету та професорка Колоскова Олена Костянтинівна з Буковинського державного медичного університету. Також до засідання приєднались професори, члени ради з Чорноморського національного університету імені Петра Могили, ДУ «Український науково-дослідний інститут реабілітації та курортології МОЗ України» та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Порядок денний Спеціалізованої Вченої ради включав розгляд дисертаційної роботи асистентки кафедри акушерства та гінекології Панчук Еліни Анатоліївни на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, яка була виконана під науковим керівництвом д.мед.н., професора Гладчука Ігоря Зиновійовича.

В форматі наукової дискусії було обговорено отримані результати та сильні сторони роботи. Кожен з присутніх на засіданні членів ради, як очна так і дистанційно, висловив свою професійну наукову думку.

Чудовий старт Спеціалізованої Вченої ради в новому складі!