Перше засідання СНТ у 2017-2018 н.р.

Ось і відкрилися двері у світ науки нового навчального року ОНМедУ!

Так, у середу, 27.09. відбулося засідання Ради Студентського наукового товариства.

Вступне слово тримала безпосередній керівник та професор Юшковська Ольга Геннадіївна, привітавши усіх зі стартом на новому етапі наукового шляху. Під час засідання був заслуханий план роботи СНТ 2017-2018 та обговорення його з членами Ради. Усім присутнім були представлені найяскравіші проекти, конференції та майстер класи, що дають можливість реалізовуватись в будь-якій галузі науки та обмінюватись досвідом з іноземними колегами-студентами. Всі бажаючі мали можливість задати цікавлячі їх питання та вступити у ряди активістів СНТ.

Даний захід продемонстрував першокласну та злагоджену роботу студентів, тож наука в ОНМедУ – прекрасний шанс для самореалізації ініціативних та талановитих. А головне – це дружня команда, в якій немає місця суперництву, лише прагнення єднатись заради світлого майбутнього української медицини!

Сторінка СНТ та ТМВ нашого університету →