ПАМ’ЯТНІ ДАТИ БЕРЕЗНЯ-2022

В ці суворі воєнні часи ще дорожчими стали наші державні символи та пам’ятні дати історії, ще міцнішим — бажання якомога скоріше вигнати з нашої землі останнього найманця.

У першій половині березня відзначалися дві дуже важливі дати.

10 березняДень державного гімна України, нашого національного символа, який лунає під час урочистостей та офіційних заходів загальнодержавного значення, засідань Верховної Ради, під час складання присяги президента, різноманітних святкових заходів, спортивних змагань та ін. Вперше цей твір на слова Павла Чубинського і музику Михайла Вербицького пролунав 10 березня 1865 року на завершення концерту, присвяченого Тарасові Шевченку. 15 січня 1992 року музична редакція Державного гімну  була затверджена Верховною Радою України, що знайшло відображення у 20-й статті Конституції України, а 6 березня 2003 року був прийнятий Закон  «Про Державний гімн України», запропонований президентом Леонідом Кучмою.

14 березня відзначався День українського добровольця.  Ця дата була затверджена постановою Верховної Ради України від  17 січня 2017 року «Про встановлення Дня українського добровольця».

Нині ця дата набула символічного значення. З самого початку вторгнення на територію України тисячі людей за покликом серця і з бажанням захищати рідну землю приєдналися до лав Збройних Сил України та записалися у Тероборону. До нас прибувають добровольці з інших держав. Бійці Інтернаціонального легіону Тероборони України перебувають на позиціях, щоб разом з українськими захисниками боронити нашу державу.

Разом ми — сила!