Пам’яті Кононенка Віталія Володимировича

26 вересня на 75-му році життя перестало битися серце професора кафедри медицини катастроф та військової медицини полковника медичної служби Кононенка Віталія Володимировича.

В Одеському національному медичному університеті працював з 1986 року. За час перебування на керівної посаді зарекомендував себе як сумлінний та досвідчений педагог, гарний вихователь та керівник багатьох військово-патріотичних проектів університету, активно приймав участь в суспільній та видавничій діяльності. Працюючи на посаді завідувача кафедри медицини катастроф та військової медицини  докладав багато зусиль по  вдосконаленню підготовки офіцерів запасу медичної служби для нашої держави. Користувався заслугованим авторитетом серед співробітників університету, кафедри та студентів. Свій професійний та викладацький досвід постійно використовував для вирішення завдань в повсякденній діяльності кафедри.

Користуючись загальною повагою, він залишався дуже доброю людиною, висококваліфікованим співробітником, надійним другом.

Чесний, порядний, чуйний товариш, завжди готовий допомогти, він любив і шанував свою родину.

Співробітники університету, кафедри медицини катастроф і військової медицини,  студенти, його друзі та колеги висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким Віталія Володимировича, сумують разом з ними.

Пам’ять про Кононенка Віталія Володимировича назавжди збережеться у наших серцях.

Прощання відбудеться 28 вересня о 12:00 за адресою:       вул. Пироговська -2/2,  Храм «Олександра Невського».
Вхід з вулиці Пироговської напроти Будинку Офіцерів.