Посол Індії в ОНМедУ

29 квітня 2024 р. в рамках візиту до Одеси, Одеський національний медичний університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні пан Харш Кумар Джейн.

З боку ОНМедУ пана Посла зустрічали проректор з науково-педагогічної роботи Бурячківський Едуард Станіславович, декан міжнародного факультету Гончаренко Ольга Володимирівна, помічник ректора з міжнародної роботи Савченко Ірина Валеріївна, провідний фахівець відділу міжнародних освітніх програм Мокрієнко Еліна Миколаївна.

На зустрічі співробітники ОНМедУ ознайомили пана Харш Кумар Джейн з досягненнями університету, зусиллями, що докладаються для продовження навчального процесу і наукової діяльності у воєнний час, розвитком міжнародної роботи та заходами безпеки для студентів і персоналу університету. Було зазначено що іноземні студенти, зокрема студенти з Індії, є невід’ємною частиною нашої університетської спільноти, вони беруть активну участь у студентському житті.

Пан Посол в свою чергу висловив свою занепокоєність щодо наслідків терористичних актів, які сталися в Одесі і подякував ОНМедУ за самовідданість і гарну роботу. Він підкреслив важливість міжнародної підтримки для України в цей важкий час.
Візит завершився теплою і жвавою зустріччю пана Посла з Індійськими студентами.