ОНМедУ переведений у штатний режим роботи!

Одеський національний медичний університет переведений у штатний режим, діяльність ректорату і всіх служб розблокована. Про це повідомив тимчасовий виконувач обов’язків ректора Юрій Сухін в ефірі програми «Реальне життя» на каналі А1.

У перші дні роботи нового керівництва вдалося розблокувати рахунки університету: з 17 грудня співробітники та студенти отримують зарплати і стипендії. Врегульовано питання з Міграційною службою і поселенням студентів-іноземців у гуртожитку, провели планове засідання Вченої ради, а також зустріч зі студентським активом. «Щодо так званих звільнень. Жодної людини з медуніверситету не звільнено. Були скасовані незаконні накази про призначення деяких співробітників на керівні посади, ці співробітники повернулися на колишні посади», – заявив Юрій Сухін.

Раніше незаконно звільнений проректор відновлений на посаді за рішенням суду. Проректор з адміністративної роботи і начальник відділу кадрів відсторонені на час проведення службового розслідування.

Одним із основних досягнень за ці декілька днів Юрій Сухін назвав відновлення атмосфери всередині викладацького та студентського колективів: «У нас історично демократична ситуація. Кожен може висловити свою думку та ставлення до подій. Ми отримуємо безліч дзвінків від викладачів і студентів зі словами підтримки. Зараз у колективі здорова атмосфера, всі в піднесеному настрої».

Нагадаємо, 10 грудня судові виконавці за рішенням суду забезпечили доступ до робочого місця обраному на засіданні вченої ради т.в.о. ректора Юрію Сухіну, який зміг розпочати виконання службових обов’язків.