Бібліотека ОНМедУ – постійний член в УБА!

З 2022 року  Бібліотека Одеського національного медичного університету – постійний член в Українській бібліотечній асоціації (УБА)!

УБА відкрита спільнота професіоналів, що сприяє розвитку та  впровадженню інновацій  в бібліотечній сфері.

Залучення бібліотеки ОНМедУ до УБА – запорука підтримки нашої професійної діяльності та надання належної інформаційної підтримки для науковців ОНМедУ.

Бібліотека ОНМедУ в УБА – це шлях постійної трансформації самої професії бібліотекаря, формування належного іміджу бібліотеки університету, як значної інформаційної інституції, та можливість долучення до європейських трендів у розвитку сучасної бібліотеки.

Саме завдяки членству в УБА наша бібліотека має можливість долучатися до спільних професійних проектів, цифровізації наукового середовища, та формувати нову парадигми діяльності бібліотеки