ОНМедУ долучився до вебінару щодо протидії та лікування COVID-19 за участі американських лікарів

Одеський національний медичний університет долучився до вебінару з питань лікування COVID-19 за участі українських та американських лікарів.

Вебінар ініціював бізнесмен Андрій Ставніцер, який курує боротьбу з поширенням COVID-19 в Одесі. Модерував дискусію в.о проректора Одеського національного медичного університету, завідувач кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів професор Олег Тарабрін. «Ми на стадії підготовки, і ваш досвід має для нас велике значення, адже ви зараз – в епіцентрі пандемії. Ваш досвід дуже важливий», — наголосив Олег Тарабрін.

До відеозв’язку долучилися професор кафедри дитячої реаніматології Військово-медичної академії Дніпра Денис Сурков, анестезіолог The Brooklyn Hospital Center Євген Пінеліс (Нью-Йорк), доцент Albert Einstein College of Medicine, інтерніст Montefiore Weiler Hospital Валентина Голобородько (Нью-Йорк), випускник ОНМедУ, Каліфорнійського університету та Гарварда, medical group administrator лікарняної мережі Kaiser Permanente Олександр Ракул (Окленд, Каліфорнія) та інші.
Наразі в медзакладах лише Нью-Йорка перебувають близько 14 тисяч пацієнтів із COVID-19. Американські колеги поділилися досвідом лікування пацієнтів, зокрема у важких станах, методиками та протоколами лікування, а також досвідом організації роботи реанімаційних відділень.