Онлайн-зустріч, присвячена історичним подіям

21 лютого  бібліотека ОНМедУ спільно с кафедрою Суспільних наук провела зі здобувачами вищої освіти вибірково-компонентної групи 1, 2 курсу Медичного факультету цікаву онлайн-зустріч, присвячену історичним подіям, що  відзначаються на державному та міжнародному рівні: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, День Героїв Небесної Сотні, Міжнародний день рідної мови.

На зустрічі були організовані  онлайн-виставки, присвячені цим темам. Студенти прийняли активну участь в обговоренні, задавали питання щодо хронології подій Майдану, розповідали про власне бачення сьогодення та його поєднання з 10-річною війною українського народу за вільне життя.  Книжки з фондів бібліотеки, представлені на онлайн-презентації Міжнародного дня рідної мови, викликали особливу увагу. Зокрема, здобувачі вищої освіти були здивовані унікальним виданням 1917 року, що присвячене історії Української писемності ХІ–ХVIII ст. та збережене бібліотекою протягом революцій та війн. Автором видання є педагог, мовознавець, громадський діяч  Остап Макарушка, одним із відоміших творів якого є перший з україномовних посібників з педагогіки.