31 березня відбулося засідання Вченої ради ОНМедУ

31 березня під головуванням ректора академіка Валерія Запорожана в режимі онлайн відбулося чергове засідання Вченої ради Одеського національного медичного університету.

На порядку денному розглядалися важливі питання для успішної роботи закладу в умовах воєнного стану: про забезпечення якості дистанційного навчання, реорганізацію відділу кадрів та військово-мобілізаційної роботи, реорганізацію відділу режиму.

Крім того, були розглянуті питання щодо створення нового структурного підрозділу ОНМедУ стоматологічного напряму, перерозподілу площ між кафедрами університету та університетськими клініками.

Вчена рада схвалила пропозицію голови трудового колективу ОНМедУ професора Ф. І. Костєва щодо перерахунку одноденної заробітної платні співробітників закладу на потреби Збройних Сил України.

Одноголосно члени Вченої ради рекомендували до друку навчальний посібник «Фармацевтична гігієна» (автори В. В. Бабієнко, А. В. Мокієнко і О. А. Грузевський) та «Одеський медичний журнал» (№ 6 2021 р.).

Наприкінці засідання голова Вченої ради Валерій Запорожан наголосив: «Дякую усім за плідну працю, яку ми здійснюємо в дуже напружений час. Дякую за вашу стійкість, мужність, розуміння, бажання та змогу працювати за таких тяжких умов. Впевнений, що незабаром, після Перемоги, ми зустрінемося на засіданні Вченої ради у нашому звичному місці — в аудиторії № 1 й потиснемо один одному руки».