Оголошуємо дати проведення конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини»

Шановні студенти та молоді вчені!

Настав день, якого ми щороку з нетерпінням чекаємо – ми оголошуємо дати проведення Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини»! Це, певно, одна з найголовніших подій наукового життя нашого університету. Конференція – це можливість для студентів та молодих вчених не лише показати результати своїх власних досліджень, а й послухати доповіді учасників з інших країн та дізнатися з них про щось нове для себе, а може, і знайти партнерів та наставників для наукової роботи в майбутньому.

Дата безпосереднього проведення Конференції – 14-15 квітня 2022 року.

До програми включені секційні засідання (повний список секцій надано в Програмі конференції), майстер-класи та «Круглий стіл», присвячений 100-річчю з дня народження К. Барнарда.

Формат Конференції залежатиме від епідемічної ситуації в нашому регіоні.

Надіслати свої тези автори робіт можуть з 10 по 22 січня 2022 року.

Про вимоги до оформлення тез можна детально дізнатися у наукового керівника Вашої роботи або знайти файл з положеннями про Конференцію під постом на Телеграм-каналі СНТ Онлайнhttps://t.me/snt_online