Одеський національний медичний університет — учасник Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet

2 березня 2020 року в Києві відбулася установча конференція,присвячена заснуванню Міністерством освіти і науки України та Національним інформаційним центром академічної мобільності ENICUkraine (ДП «Інформаційно-іміджевий центр») всеукраїнської мережі з визнання іноземних кваліфікацій UaReNet.

До цієї мережи приєдналася велика кількість закладів вищої освіти України після підписання протоколу про приєднання до Меморандуму про її створення та розвиток. Членом всеукраїнської мережі з визнання іноземних кваліфікацій UaReNet став і Одеський національний медичний університет.

Основними завданнями мережі UaReNet є:

• формування та поширення культури прозорого та доброчесного визнання в Україні;
  • посилення співпраці компетентних органів з визнання в Україні;
  • налагодження обміну інформацією та досвідом, популяризації найкращих новітніх практик визнання іноземних кваліфікацій;
  • дослідження та розв’язання проблемних питань у сфері визнання.

У роботі конференції взяли участь представники керівного складу Міністерства освіти і науки України та ENICUkraine, почесні гості від міжнародних організацій (Єврокомісії, EACEA, EQAR, ESU), профільних Міністерств країн ЄПВО, хедлайнери міжнародної мережі національних інформаційних центрів академічної мобільності ENIC-NARIC.

Наш університет на установчій конференції представляв декан міжнародного факультету Бурячківський Едуард Станіславович, який отримав Сертифікат учасника Всеукраїнської мережі з визнання іноземних кваліфікацій UaReNet для Одеського національного медичного університету.