Одеський національний медичний університет — лідер інновацій в освіті

25–27 жовтня 2023 року в режимі онлайн проходила Пʼятнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», ініційована компанією «Виставковий світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Мета заходу — презентація досягнень, обмін досвідом, професійний діалог, представлення інноваційних технологій, творчих надбань, кращих педагогічних практик, проєктів і рішень для підвищення ефективності освітнього процесу, налагодження взаємодії для розвитку спільних проєктів і обміну ресурсами на шляху інтеграції до європейської освітньої та наукової спільноти, окреслення стратегічних завдань реформування сфери освіти.

Програма виставки і на цей раз була дуже насиченою: науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, дискусійні панелі, тренінги із актуальних питань інноваційного розвитку освіти за участю керівників, провідних фахівців і науковців МОН України, НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», керівників закладів освіти, педагогів-практиків, виробників і постачальників навчального обладнання, а також випускників, учнів, батьків і громадськості.

Для учасників виставки були запропоновані Конкурси, за підсумками яких Одеському національному медичному університету присвоєно Почесне звання «Лідер інновацій в освіті» й вручена відповідна нагорода та диплом за презентацію досягнень і ефективне впровадження освітніх інновацій. Ректора ОНМедУ академіка Валерія Запорожана за значний особистий внесок у формування та розвиток інноваційного освітнього середовища закладу освіти нагороджено Подякою. Співробітники кафедри симуляційних медичних технологій Олександр Рогачевський, Михайло Первак, Ольга Єгоренко за перемогу в конкурсі з тематичної номінації «Інноваційні освітні інструменти для професійної освіти: практичні навички для відбудови України» отримали Золоту медаль і Сертифікат.