Незабаром розпочнеться вступна кампанія: День відкритих дверей в ОНМедУ

24 січня 2020 року Одеський національний медичний університет відкрив двері для своїх потенційних абітурієнтів, для тих, хто пов’язує своє життя з медициною.

На зустріч прийшли керівники університету, секретар приймальної комісії, декани факультетів, викладачі, студенти.

Випускники шкіл та медичних училищ Одеси й Одеської області мали можливість дізнатися більше інформації про університет, умови та особливості навчання, ознайомитись зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка магістрів в університеті, отримати консультації з питань правил прийому. Саме тут вони дізналися відповіді на найважливіші для себе питання.

Також усі бажаючі відвідали анатомічний музей та музей історії університету.

Маємо надію, що цей захід допоміг випускникам і з вибором майбутньої професії, і з закладом, в якому пройдуть кращі роки їхнього життя.